Skip to content

Goście o nas

Z dumą chwalimy się opiniami klientów

Oto kilka komentarzy jakie otrzymaliśmy na popularnach portalach wynajmu.

Super miejsce i lokalizacja!

Super lokalizacja i pomysł na noclegi na terenie mariny. Dość cicho – pomimo tego że w sumie to centrum miasta. W domku jest wszystko czego trzeba – łóżka, ciepły prysznic, toaleta, aneks kuchenny, dwa tarasy. Ogólnie super!

Jacek
Posted at booking.com
/8 września 2022

Znakomity relaks bezpośrednio na wodzie?

Super lokalizacja i bliski kontakt z woda.

Karol R.
Z portalu booking.com
/13 sierpnia 2020

Pobyt na 5tkę!

Świetna lokalizacja. Widok z tarasu fenomenalny i bardzo uspokajający. Domek wyposażony we wszystko co potrzeba. Kołysanie jest przyjemne i szybko mozna sie do niego przyzwyczaic. Telewizor mozna oglądać z tarasu. Grill dostępny w domku, ekstra sprawa. Woleliśmy zjeść posilki na dostępnym tarasie z pięknym widokiem, zamiast pchac sie do zatłoczonych knajpek. Caly wyjazd bardzo, bardzo na plus:) Dodam tylko ze byliśmy z dziećmi 2 i 4 lata i pomimo strachu o to ze dzieci beda za mocno zainteresowane woda dookola, pobyt przebiegł nam bez zadnych niemilych atrakcji. Na pewno tu jeszcze wrócimy 🙂

Justynakilinska
Submited to booking.com
/30 lipca 2020

Bardzo polecam !!!!

Kameralna atmosfera na wodzie w sąsiedztwie historycznych jednostek żeglugi polskiej. Świetna baza wypadowa na zwiedzanie Zatoki Gdańskiej. Idealna dla amatorów lekkiego kołysania….

Anna
Z portalu booking.com
/3 lipca 2020